O firmie

Oferujemy naszym Klientom wysoką jakość sprzedawanych materiałów po konkurencyjnych cenach. Naszym celem jest zapewnienie Klientom jak najszerszego asortymentu oraz wysokiej obsługi handlowej i logistycznej w dziedzinie sprzedaży i dystrybucji materiałów budowlanych, instalacyjnych, elektrycznych, a także narzędzi.

Nasza oferta skierowana jest do Klientów ceniących sobie czas, wygodę i innowacyjność w dokonywaniu zakupów. Będziemy rozszerzać naszą ofertę o nowe produkty dostępne na polskim rynku budowlanym. Staramy się połączyć dwa niezwykle ważne aspekty: najlepszy, cenowo konkurencyjny i bardzo szeroki wachlarz materiałów oraz ekspercką i cenną pomoc w ich doborze.

Zapraszamy do współpracy Inwestorów indywidualnych jak również Wykonawców.

-

O firmie

Na rynku DOMBUD Charmuszko i Kręzlewski S.j. pojawił się 1 kwietnia 2005 roku. Od tego czasu, nieprzerwanie rozszerzamy asortyment firmy. Zapraszamy do współpracy.

Więcej

Oferta

Specjalizujemy się w sprzedaży materiałów konstrukcyjnych, materiałów hydroizolacyjnych, pap tradycyjnych i termozgrzewalnych, pokryć dachowych, systemów dociepleń...

Więcej

Kontakt

DOMBUD Charmuszko i Kręzlewski S.J.
Koszalińska 84
78-400 Szczecinek
Tel/Fax: 94 374 46 22

Więcej